--Klik(look at my new blog):

Griffin a Hypo.-Nemohli existovat-moje verze

9. října 2010 v 15:17

Grifin

původ
je mnoho mystických zvířata,nad jejichž existencí(Draci,jednorožci..) by se dalo diskutovat.Pak jsou tu zvířata, u nichž je jednoznačné ,že existovat nemohly(pegas,hypogrif..) a takové zvíře je i griffin.Proč? Jednoznačně proto ,že kříženec orla a lva by vůbec nemohl žít.Každý, kdo se trochu zajímá o genetiku ví,že vajíčko a spermie by se vůbec nespojili-prostě to nelze.No..jak vlastně vznikl? Lidé odjakživa toužily po přehledu a rychlosti a také po síle a po moci....Spojily proto lva,-zvíře které stělesnuje sílu a moc.A také orla..rychlé a z rozhledem.takto vznikl griffin.
Rozmnožování
Dále mě pak dosti překvapila, přectava lidí,že klade vejce.Apsolutní hloupost..nemuže klást vejce,jelikož zadní část(tudíž i pohlavní ustrojí)patří savci.I kdyby...rozhodně by rodil živá mládata.Toto nakonec taky dokazuje ,že je výmyslem...mládata ptáků se vyvýjí uplně jinak ,než mládata savců.
        

Hypogrif

původ
Hypogrif  je na tom dosti podobně,rychlí kůn a létající  pták.Jeho existence,je ještě více nelogická.Masožravec křížený s býložtravcem...hloupost.Jak masožravec ,tak býložravec má jinak stavěnou  trávicí soustavu.

P.S-kopíruj z mím zdrojem,je to přeci moje práce.Nebo alespon napiš,kde jsi čerpal/a informace..je to pro tvé dobro.
děkuji

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

  

                           Upozornění:Cokoli budeš kopírovat, uvěd s mojí ikonou,
                                     nebo s odkazem ,na muj blog!

Uznávám , většina článků není  moje práce.Uvědom si,že já k nim ale sama vyhledávám obrázky,videa a animace...proto je článek jako celek ,moje práce!!!Taky si uvědom, že moje názory a kresby jsou pouze  moje!!! Pokud je okopčíš ,bez zdroje,nebudu váhat a nahlásím tě.Myslím, že kvuli par kopijím, je  škoda,přijít o blog

děkuji


                       /nekopírovat citát!!-vlastní tvorba /                     
                                                            

Přibližovat se ke koním ,je nebezpečné,přiroste ti knim srdce i duše!