--Klik(look at my new blog):

Pegasorožec

10. října 2010 v 20:45
Obecně:
Nejsem si scela jistá ,původem tohoto tvora.Zatím jsem se s ním v žádném příběhu ani mytologii nesetkala.
Pegasorožec je v poctatě kříženec jednorožce a Pegase.Už podle řecké mytologie se jedná o hloupost.
Pegas byl pouze jeden ,bíle zbarvený.Vyskytuje se apsolutně v jinných končinách než jednorožec.Jeho vznik ,se dá vysvětlit jednoduše.Lidé si oblíbili jak pegase, tak jednorožce a proto si tyto dva tvory spojili do jednoho.Každopádně ,je to zvíře krásné a zajímavé , to i přes jeho nesmyslnou existenci.

Vzhled:
P.R. je jen o málo větší než obyčejný kun.Z čela se tyčí dlouhý roh.Dosahuje délky půl metru,stejně tak jako u jednorožce.Hříva a ocas jsou husté,kopyta silná a těžká.Barvy jsou nejednotné.Převažuje však:bílá,hnědá,černá a pastelové barvy.Křídla jsou dlouhá,často jinné barvy než tělo.Mohou být opeřená či blánová.
z:google,youtube,já


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 RickyWax RickyWax | E-mail | Web | 13. července 2018 v 10:52 | Reagovat

Среди элементов для монтажа съемной опалубки есть щиты прямой и угловой формы, детали для изготовления перекрытий, колонн и других объектов. Применяя данные элементы, строители могут воплотить в жизнь любые архитектурные задумки. Особая разновидность – это опалубка http://builderbest.byethost7.com/ скользящего вида, которую используют для отливки пустотелых конструкций. Материалом для изготовления съемной опалубки выступает фанера или металл, причем и тот и другой вариант имеют свои характерные черты. Так, металлические щиты способны выдержать более 250 циклов заливания бетона, однако монтировать и разбирать их сложно.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

  

                           Upozornění:Cokoli budeš kopírovat, uvěd s mojí ikonou,
                                     nebo s odkazem ,na muj blog!

Uznávám , většina článků není  moje práce.Uvědom si,že já k nim ale sama vyhledávám obrázky,videa a animace...proto je článek jako celek ,moje práce!!!Taky si uvědom, že moje názory a kresby jsou pouze  moje!!! Pokud je okopčíš ,bez zdroje,nebudu váhat a nahlásím tě.Myslím, že kvuli par kopijím, je  škoda,přijít o blog

děkuji


                       /nekopírovat citát!!-vlastní tvorba /                     
                                                            

Přibližovat se ke koním ,je nebezpečné,přiroste ti knim srdce i duše!